NASI SPECJALIŚCI

mgr Piotr Dziki

Fizjoterapeuta dziecięcy, ortopodolog

Fizjoterapeuta, który już w trakcie studiów zajmował się ortopodologią i biomechaniką stopy. Uwielbia technologie w medycynie i nie wyobraża sobie pracy bez niej w swoim zawodzie. Terapia dzięki technice komputerowej jest precyzyjna i skuteczna. Wykonuje indywidualne wkładki oraz dobiera odpowiednią terapię do walki z wadami postawy od A do Z. Wszystko to przy pomocy zaawnsowanych urządzeń diagnostycznych i wiedzy, którą ciągle poszerza.
Jest to praca marzeń, w której dokształcanie się przynosi jeszcze większą satysfakcję z leczenia Pacjentów.

mgr Adam Glapiński

Fizjoterapeuta ortopedyczny

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pracy zawodowej stara się wykorzystać całą swoją wiedzę, doświadczenie, wachlarz technik i narzędzi tak, aby trafnie ustalić diagnozę i wdrożyć odpowiednią, spersonalizowaną terapię. Plan leczenia Pacjenta ustala na podstawie przeprowadzonego wywiadu i badania. Stara się, aby Pacjent był świadomy swojej dysfunkcji i aktywnie uczestniczył w procesie terapeutycznym. Prywatnie lubi wędrować nieutartymi ścieżkami, jeździć rowerem oraz tworzyć muzykę.

mgr Patryk Gajer

Fizjoterapeuta ortopedyczny

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Międzynarodowym Terapeutą OMI Cyriax. Fizjoterapia jest dla niego źródłem motywacji i codziennie stawia przed nim nowe wyzwania. W swojej pracy stara się podchodzić zdroworozsądkowo i szukać przyczyny dolegliwości u Pacjenta. Posługuje się metodami z medycyny ortopedycznej i masażu tkanek głębokich. Uważa, że fizjoterapia powinna być na tyle prosta, by procedury, które wykonuje były łatwe do wytłumaczenia Pacjentowi. W trakcie swojej pracy stara się wyjaśnić, na czym polega problem i jakie środki zaradcze można samodzielnie podjąć, by zminimalizować dolegliwości bólowe.

mgr Mateusz Bukacki

Fizjoterapeuta ortopedyczny

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz wielu szkoleń i kursów. Fizjoterapia jest jego misją i największą pasją. Na co dzień pomaga Pacjentom z problemami układu ruchu – zarówno sportowcom jak i tym, którym brakuje aktywności fizycznej. Zajmuje się leczeniem bólu kręgosłupa i kończyn, a także rehabilitacją po zabiegach chirurgicznych. Prywatnie pasjonuje się sportem i uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną.

lek. Łukasz Haze

Ortopeda i traumatolog (chirurg urazowy)

Specjalista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób, urazów układu mięśniowo-szkieletowego, np. złamania kości, urazy kręgosłupa i inne. Leczy farmakologicznie i biologicznie (osocze bogatopłytkowe, PRP), kieruje do innych specjalistów i wystawia zwolnienia lekarskie. Ściśle współpracuje z fizjoterapeutami wspólnie dbając o zdrowie Pacjentów.

mgr Filip Heinrich

Fizjoterapeuta ortopedyczny i stomatologiczny

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej pracy łączy pozyskaną wiedzę oraz umiejętności, a także doświadczenie zdobywane w codziennej praktyce fizjoterapeutycznej. Jego nadrzędnym celem jest zapewnienie pacjentom skutecznej diagnostyki i terapii. Stara się tłumaczyć proces chorobowy, tak aby pacjenci byli świadomi swojego zaburzenia i procesu leczenia. Specjalizuje się w terapii pacjentów ortopedycznych i stomatologicznych. Praca z ludźmi oraz pomaganie im w powrocie do pełnej sprawności daje mu ogromną radość i spełnienie.