NASI SPECJALIŚCI

Ortopeda Łukasz Haze

lek. Łukasz Haze

Ortopeda i traumatolog (chirurg urazowy)

Ortopeda Łukasz Haze

Specjalista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób, urazów układu mięśniowo-szkieletowego, np. złamania kości, urazy kręgosłupa i inne. Leczy farmakologicznie i biologicznie (osocze bogatopłytkowe, PRP), kieruje do innych specjalistów i wystawia zwolnienia lekarskie. Ściśle współpracuje z fizjoterapeutami wspólnie dbając o zdrowie Pacjentów.

lek. Tomasz Depczyk

Neurochirurg i neurotraumatolog

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W kolejnych latach zdobywał wiedzę i uzyskał specjalizacje drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii i neurotraumatologii. Czynny chirurg, który doskonale rozumie potrzeby pacjentów i wie jak ważna jest odpowiednia rehablilitacja po zabiegach chirurgicznych. Jego misją jest skuteczna oraz szybka pomoc pacjentom z problemami neurologicznymi.

Lek. Piotr Domański

Ortopeda i traumatolog

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Kolegium Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie swoje szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu odbywa w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Adama Grucy CMKP w Otwocku. 
Już od początku studiów wiedział, że ortopedia będzie jego drogą. W trakcie studiów rozwijał swoją  pasję w studenckim kole naukowym oraz podczas stażów na oddziałach ortopedycznych. Uczestniczył również w licznych konferencjach naukowych poświęconych narządowi ruchu. W swojej pracy skupia się na indywidualnym podejściu do pacjenta oraz edukacji jak bardzo istotny w życiu jest ruch. Wyznaje zasadę: „Życie polega na ruchu i ruch jest jego istotą” ~ A. Schopenhauer.

mgr Wiktor Woźniak

Fizjoterapeuta ortopedyczny

Wiktor jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje jako fizjoterapeuta i trener personalny. W przeszłości trenując zapasy, sam doświadczył wielu kontuzji, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby pacjentów i wie jak ważny jest szybki powrót do sprawności. Uczestniczył w wielu szkoleniach i kursach związanych zarówno z treningiem medycznym, jak i terapią manualną. Umiejętnie dobiera ćwiczenia do aktualnych możliwości pacjenta, wspierając cały proces terapeutyczny pracą manualną.

mgr Patryk Gajer

Fizjoterapeuta ortopedyczny

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Międzynarodowym Terapeutą OMI Cyriax. Fizjoterapia jest dla niego źródłem motywacji i codziennie stawia przed nim nowe wyzwania. W swojej pracy stara się podchodzić zdroworozsądkowo i szukać przyczyny dolegliwości u Pacjenta. Posługuje się metodami z medycyny ortopedycznej i masażu tkanek głębokich. Uważa, że fizjoterapia powinna być na tyle prosta, by procedury, które wykonuje były łatwe do wytłumaczenia Pacjentowi. W trakcie swojej pracy stara się wyjaśnić, na czym polega problem i jakie środki zaradcze można samodzielnie podjąć, by zminimalizować dolegliwości bólowe.

mgr Piotr Dziki

Fizjoterapeuta dziecięcy, ortopodolog

Fizjoterapeuta, który już w trakcie studiów zajmował się ortopodologią i biomechaniką stopy. Uwielbia technologie w medycynie i nie wyobraża sobie pracy bez niej w swoim zawodzie. Terapia dzięki technice komputerowej jest precyzyjna i skuteczna. Wykonuje indywidualne wkładki oraz dobiera odpowiednią terapię do walki z wadami postawy od A do Z. Wszystko to przy pomocy zaawnsowanych urządzeń diagnostycznych i wiedzy, którą ciągle poszerza.
Jest to praca marzeń, w której dokształcanie się przynosi jeszcze większą satysfakcję z leczenia Pacjentów.

mgr Filip Heinrich

Fizjoterapeuta ortopedyczny i stomatologiczny, współwłaściciel

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej pracy łączy pozyskaną wiedzę oraz umiejętności, a także doświadczenie zdobywane w codziennej praktyce fizjoterapeutycznej. Jego nadrzędnym celem jest zapewnienie pacjentom skutecznej diagnostyki i terapii. Stara się tłumaczyć proces chorobowy, tak aby pacjenci byli świadomi swojego zaburzenia i procesu leczenia. Specjalizuje się w terapii pacjentów ortopedycznych i stomatologicznych. Praca z ludźmi oraz pomaganie im w powrocie do pełnej sprawności daje mu ogromną radość i spełnienie.

Piotr Tarnas

Dietetyk kliniczny

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego z Łodzi na kierunku dietetyka. Praktykę zawodową zdobywał pracując w placówkach prywatnych oraz szpitalach publicznych. Dietetyką zajmuje się od wielu lat współpracując z osobami chcącymi poprawić swój stan zdrowia, schudnąć czy zdrowo zacząć się odżywiać. Zajmuje się układaniem planów żywieniowych dla ludzi ciepriących na różne choroby m.in cukrzyca, celiakia, zaburzenia odżywiania. W swojej pracy pomaga również sportowcą, zarówno tym profesjonalnym jak i tym, którzy traktują sport hobbystycznie.

Aleksandra Lik

Rejestratorka medyczna

To właśnie Aleksandra odpowiedzialna jest za to aby nasi pacjenci zostali pokierowani do odpowiedniego specjalisty. Prowadzi rejestracje pacjentów, zarówno stacjonarnie jak i telefonicznie. Pomaga w doborze pakietów medycznych oraz dba o to aby Pacjenci miło spedzili czas w oczekiwaniu na swoją wiztę.